Кога е нужна преинсталация?

Кога е нужна преинсталация и как точно да преинсталираме?

Кога е нужна преинсталация?

Мнениеот Sys » Пон Апр 13, 2009 4:54 am

Преинсталацията е много крайна мярка за справяне с възникнал софтуерен проблем. Преди да вземете такова ключово решение, свързано с редица неудобства, то убедете се че не можете да разрешите проблема си по никакъв друг начин.

Принципно не съм привърженик на теорията че една система трябва да бъде преинсталирана често и го прилагам само когато нямам свободното време да търся истинският проблем който е възникнал. Тук, след преинсталация се очаква потребителят повече да не извършва действията които са наложили самата преинстлация. Ако потребителят упорито продължи да ползва компютъра си по грешен начин, това ще доведе до нуждата от поредната преинсталация отново и отново. Мен лично не ми дреме - или ми плащате да го направя, или пък губите собственото си време да го правите. Аз нищо не губя - действайте умно за да не губите и вие :)
Аватар
Sys
Джабероуки

Re: Кога е нужна преинсталация?

Мнениеот Kalpna4152 » Съб Ное 25, 2017 8:37 am

Thanks
Kalpna4152
Горд Потребител

Re: Кога е нужна преинсталация?

Мнениеот Kalpna4152 » Съб Ное 25, 2017 9:04 am

While we work on a computer on a regular basis and constantly, from time to time the computer freezes or gets jammed. It starts running little by little. This is very trying when you have an urgent job to do on the computer. The reasons could be various. It could be hurt or dishonored system file by reason of wrong handling or incorrect installation, lost system files, unbalanced program, germ or any malicious program bother on the system files, above heated hardware etc. Let us discover away the ways to hold them.
Thanks & regards,
Kalpna singh
Seo Company in Lucknow |
Seo Company Lucknow
Kalpna4152
Горд Потребител

Назад към Преинсталация